.

.

Универзален Мотор E-Велосипед Зафат Гас Им Помогне На Карбонски Влакна Мото Врвката За Контрола На Крстарење Cramp Одмор

Универзален Мотор E-Велосипед Зафат Гас Им Помогне На Карбонски Влакна Мото Врвката За Контрола На Крстарење

DEN 60.00
DEN 79.68

Од стоката
Во магацинот

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Време На Испорака :
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Под дејство на надворешна сила вметнување на гас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.01 во (L x W)
Карактеристики :
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Го намалува рака замор кога долги јава ,висока брзина на крстарење
3.Целосен контролен со една релаксирана рака
2.
Спецификација :
Модел : 641033
Состојба : 100% Сосема нов
Име на производ : мотоцикл гас за контрола на крстарење
Материјал : пластика
Боја : Карбонски влакна
Големина : 68. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Инсталацијата е едноставна и сигурна. Ве молиме овозможи 0. Долги се возат само треба да се држете за некоја рачка бар, без кршење на забите.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Костец
Објектот Тежина:
20g
Име На Модел:
мотоцикл зафат
Објектот Должина:
68.7cm
Објектот Ширина:
51.2cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Бренд Име:
VODOOL
Производи во категоријата