.

.

Оригинални нови специјалните продажби бутик нови inductance сензор БЕС M12MG-USC30B-BV05 близина switch обезбедување на квалитет

Оригинални нови специјалните продажби бутик нови inductance сензор БЕС M12MG-USC30B-BV05 близина switch

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Од стоката
Во магацинот


Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC
Број На Модел На:
M12MG-USC30B-BV05
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Материјал:
Бакар
Карактеристики:
сензор префрлате
Гаранција:
1year
тековната:
100A
Производи во категоријата