.

.

Терминатор Филм Т Кошула XXXL Кратко Sleeve Бренд-облека Нов Стил Грабеж Памук Смешно Т Кошули

Терминатор Филм Т Кошула XXXL Кратко Sleeve Бренд-облека Нов Стил Грабеж Памук Смешно Т Кошули

DEN 612.00
DEN 1056.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
MEIL
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Бесплатен превозот :
100% Памук Т Кошули
Сезоната:
Пролет лето Есен
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Обичај:
на располагање
Одговараат на:
Мажи Жени Деца
Перење Тип:
За перење Со Рачно и Машинско
Функција:
Анти-Навремено,Дише,Смешни,Кул,Удобно
боја:
Црвена,Црна,Сива,Виолетова,Кралска Сина,Бела,Жолта,Морнарица
Производи во категоријата