.

.

cidy 5pcs Компатибилен Dymo Labelmanager 12mm Д1 Црно на Јасно Dymo Создателот 45010 Етикета Лента Pvc Фабрика Снабдување

cidy 5pcs Компатибилен Dymo Labelmanager 12mm Д1 Црно на Јасно Dymo Создателот 45010 Етикета Лента Pvc Фабрика

DEN 653.00
DEN 768.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
печатач лента
Големина:
110*80
Број На Модел На:
45010
Бренд Име:
cidy
Тип:
Друг Вид
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
K
Компатибилен Бренд:
Брат
Производи во категоријата