.

.

Играчки Приказна Филм Вуди Карактер 16cm Акција Фигура Играчки

Играчки Приказна Филм Вуди Карактер 16cm Акција Фигура Играчки

DEN 623.52

Од стоката
Во магацинот


играчки Приказна Филм Вуди Слика Играчки
големина за 16cm

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SELLWORLDER
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
18cm
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,5-7 Години,Grownups
Димензии:
16cm
Предупредување:
Играчки
Број На Модел На:
вуди
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/12
Производи во категоријата