.

.

Секси црна Латекс костим за капење, леотар Ракави пред патент codpiece Гума bodysuit catsuit unitard високо сече нога тело одговараат на ТЦ-030

Секси црна Латекс костим за капење, леотар Ракави пред патент codpiece Гума bodysuit catsuit unitard високо

DEN 3826.00
DEN 4027.20

Од стоката
Во магацинот


Секогаш чувајте латекс облека во темно место (тоа е многу добра идеја да се откажам од нив внатре црна пластика одбие торба!).
Наместо грабање латекс материјал се со вашите прсти, со што се зголемува веројатноста за напуштање прст indentations или предизвикувајќи штета на вашиот облека, го користите вашиот цела рака да се повлече на облека.
Вашиот нов латекс облека ќе остане во добра состојба и да им даде многу години на уживање ако се грижеле внимателно.
1) големина за жените :
2) големина за мажи :
Забелешки :
1. Сите наши латекс производи може да се направи за мерење, освен објектот кој се направени од страна на мувла, ве молиме да го пополните приложениот празно големина на табелата, дека ние може да се направи облека одговара ви е добро. Ако треба да се промени цената на нарачката, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. Да имаат трпение, и се користи бебе во прав великодушно на внатрешноста на вашата облека. Ве молиме, известете кој метод на плаќање што сакате да ја користите
2.
ЧИСТЕЊЕ :
Рака мие латекс облека во блага вода и сапуница висат кон надвор за да се исуши (или сува крпа). Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас пред пратката, и да ја напуштат финалниот адреса со цел страна преку порака. Ја користите вашата рака да се префрлат на латекс и постепено shift додека облека е во место, правилно и ќе се чувствуваат удобно. Ако сакате наплата или замена, ве молиме бродот назад пакет за 7 дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или Неутрални повратни информации, ние може да работат заедно за да го решат секој спор. Друга опција е да се користи силикони-базирани сјајна производ или НЕ на база на масло лубрикант за да се направи ставање на вашата облека полесно. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. *** ОЕМ & ODM наредби се многу поздрави. Ако не можете да најдете соодветен еден за себе, можеме да го направиме тоа ако може да се обезбеди фото и големина на нас.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Шаблон Тип:
Цврста
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
ТЦ-030 Гума костим за капење Латекс catsuit bodysuit jumpsuit леотар
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
Две начин се водат
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Мажи
Боја:
Црна
Материјал:
100% чист природен латекс лист (рачно изработени Залепени paneled)0.4 mm дебелина
Дебелина:
жените/Девојка/жена/хероина/женски/Возрасни/господа/човек/Унисекс
Големина:
customized adjustable XS S M L XL XXL XXXL plus size
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производи во категоријата