.

.

бела goose пердув крпа вреќа вреќа 15-20 цм ширина од 1 метар долг прибор за облека свадба декорација пердуви

бела goose пердув крпа вреќа вреќа 15-20 цм ширина од 1 метар долг прибор за облека свадба декорација пердуви

DEN 342.00
DEN 427.20

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
1 meters
Материјал:
Goose Пердув
Бренд Име:
ХОНГ YING
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
2165
Производи во категоријата