.

.

VSZAP Т Кошула Мажите ММА Облека Tee Борбата блузи куршум да се борат

VSZAP Т Кошула Мажите ММА Облека Tee Борбата блузи куршум да се борат

DEN 1520.00
DEN 1727.04

Од стоката
Во магацинот


добредојдовте на нашата продавница
ПОВЕЌЕ СТИЛОВИ,ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС...
Микс цел, се Комбинираат превозот & Drop Превозот се на располагање !
ГОЛЕМА ЦЕЛ, ГОЛЕМ ПОПУСТ !!
Здраво драги пријатели, ви благодариме за доаѓање! Посакувам вас и за вашето семејство, здравје, среќни секој ден! 1 кога за купување на стоки имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте ме, ако не сте сигурни дека ќе соодветна големина, ве молиме да ми кажете во време, јас ќе го изберат најсоодветен за својата големина за вас. 2 јас можете да изберете, ќе биде alibaba е официјален логистика, стоката се изгубени или не можат да пристигнат на време, системот автоматски ќе ви ги даде вашите пари назад, ова е најбезбедно логистички решенија, шкарт е дека логистика информации ажурирање полека, ве молиме остатокот увери чека! 3 најде по приемот на стоката се оштетени, за грешка при мерење, помалку превозот, превозот, производ испратени во ред, не се задоволни со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте ме во време, се сеќавам ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, не се спомене спорови, спорови само ќе се направи брзо се менуваат за да го реши проблемот на бавен, се сеќавам ве молиме контактирајте ме веднаш, јас ќе ви даде плаќање или замена на производот, ќе ви даде задоволителен одговор! Ви посакувам среќен шопинг, јас во име на моето семејство, ви посакувам и на вашето семејство учење напредок, работата е мазна, бизнис е просперитетна!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Бокс
Бренд Име:
боксер
Функција:
Дише,Брз Сува
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VT015
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производи во категоријата