.

.

HIBRIDE Нов Цвет Дизајн Headband Благородна Кубни Циркон Круна И Tiaras Свадба Коса Додатоци За Свадба Подароци В-54

HIBRIDE Нов Цвет Дизајн Headband Благородна Кубни Циркон Круна И Tiaras Свадба Коса Додатоци За Свадба Подароци

DEN 1715.00
DEN 2143.20

Од стоката
Во магацинот


HIBRIDE Нов Цвет Дизајн Headband Благородна Кубни Циркон Круна И Tiaras Свадба Коса Додатоци За Свадба Подароци В-54
Бренд : HIBRIDE
Предмет Тип : Жените CZ Круна/Коса Додатоци
Главниот Камен : ААА Кубни Циркони
Друг Камен : Обична
Позлата : Бело Злато боја/родиум позлатен
Meterial : Бакар/месинг
Прилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење Подарок
Подарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе
Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
HIBRIDE
Број На Модел На:
В-54
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Тип:
Tiaras
Метал:
Бакар
Материјали:
ааа кубни циркони
Тип На Објект:
круна коса додатоци
Пакет:
Подарок кутија
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Производи во категоријата