.

.

Накит Сетови Бела Имитација Бисер Монистра Мечка Rabit Ѓердан Прстен Нараквици За Деца Девојки Децата Испрати По Случаен Избор

Накит Сетови Бела Имитација Бисер Монистра Мечка Rabit Ѓердан Прстен Нараквици За Деца Девојки Децата Испрати

DEN 73.92

Од стоката
Во магацинот

Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Тоа само ќе ве однесе една минута. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Опис
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Ѓердан : 22cm
Бразлетна : 8cm
Прстен : 3cm
Главната Боја : розова Зајакот и Бела Мечка(случаен )
Материјал : Faux Бисер
Пакет се Вклучени : 1 x set(1pc ѓердан+1pc хривнија+1pc прстен)
Забелешки :
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината, ве молиме да се разбере.
Да научат како да се плати со кредитна картичка . Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил.
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
JETTING
Накит Сетови Тип:
Нараквици/Прстен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1pc ѓердан+1pc хривнија+1pc прстен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
накит сет
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
faux бисер
Материјал:
faux бисер
Производи во категоријата