.

.

2017 Сопствени Направени Мажите Одговара Луксузни Рецка Lapel Долга Опашка 3 Дел Формално Бела Tuxedo За Мажи Свадба Одговараат (Јакна+Панталона+Вест)

2017 Сопствени Направени Мажите Одговара Луксузни Рецка Lapel Долга Опашка 3 Дел Формално Бела Tuxedo За Мажи

DEN 3585.00
DEN 4267.20

Од стоката
Во магацинот

јакна должина= ? 11. Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.бедрото= ? 13. Ние може да обичај прави на костуми за вас, како и. деколте= ? 2.градите= ? 7.ние треба makesure право мерења и бојата ,можете да мерка на вашето тело според следната слика.
Оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.Можете да не контактирате во било кое време , кои сакаат да се добие среќен шопинг . тежина= ?
Prooduction Шоу
Стандард Одговара Боја Шема
Наплата
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. ако сте љубители на тоа ,топло очекува вашите пет ѕвездички повратни информации ,ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга .
Благодарение & Среќен шопинг!.панталони должина= ?
12. Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 5 дена по приемот, ако не сте задоволни со тоа.потоа можете да се запишете на редоследот забелешка или можете да кликнете Порака Продавачот испраќање на сите мерења и боја на мене кога ќе се направи вашата нарачка .висина = ? 14.половината= ?
9.И цената е иста!
Големина на Единица : cm или инчен
1.ternos : кралска сина mens одговараат на
лен им одговара на мажите : mens sequin јакна
момчињата матурска одговара : mens фаза носат
Добредојдовте во мојата продавница
Ние сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет .ако сакате custom size одговара .стомакот= ? 8. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле.)
Answer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над стандард што одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело според следниве Мерење Водич,и тогаш ни покаже на големината на телото.
По проверка на било какви грешки на вратени предмети, ние ќе ви испратиме замени. врвка за околу= ? 6.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Лен,Акрилик,Lycra,Spandex,Најлон,Памук,Полиестер
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
мажите одговара
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
Fnoexw
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Име:
TPSAADE
Одговараат на:
мажите одговара
костимот homme:
Terno
одговараат на мажите:
најновите грб панталона дизајни
terno masculino:
свадба костуми за мажи
tuxedos за мажи:
костимот homme mariage
tuxedo:
адвокатско одговара
ternos masculino став casamento:
Одговара
Производи во категоријата