.

.

Етничките стил ахат 33 монистра Исламската Муслимански tasbih Аллах Rosary Природни црна 6-12mm монистра, парична Казна Накит хривнија бесплатен превозот

Етничките стил ахат 33 монистра Исламската Муслимански tasbih Аллах Rosary Природни црна 6-12mm монистра, парична

DEN 576.00

Од стоката
Во магацинот


Етничките стил ахат 33 монистра Исламската Муслимански tasbih Аллах Rosary Природни црна 6-12mm монистра, парична Казна Накит хривнија бесплатен превозот

Таа е поголема од информацијата

Објектот Дијаметар:
6mm beads, 8mm beads, 10mm beads, 12mm beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Ахат
Сертификат Број:
PZ17081237
Објектот Тежина:
100g
Certificate Type:
ТРОШНИТЕ
Број На Модел На:
QLMN01
Метали Тип:
Никој
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
Haprose
боја:
Светло Сина
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
QLMN01
Тежина:
100g/pc
Материјал:
природни ахат
Монистра Дијаметар:
6-12mm
аллах монистра:
rosary молитва монистра
Природен камен молитва монистра:
Исламската муслимански tasbih
кориснички:
Yes
Производи во категоријата