.

.

Оригиналниот HF5111A Сериски RS232 RS422 RS485 RS485 да Linux Сериски Серверот Ethernet Конвертор Модул Поддршка TCP

Оригиналниот HF5111A Сериски RS232 RS422 RS485 RS485 да Linux Сериски Серверот Ethernet Конвертор Модул Поддршка

DEN 1360.00
DEN 1477.92

Од стоката
Во магацинот


Оригиналниот HF5111 A Сериски RS232 RS422 RS485 RS485 да Linux Сериски Серверот Ethernet Конвертор Модул Поддршка TCP
Преглед на Карактеристични
2 МИПС MCU со 16 MB Флеш и 32 MB SRAM
2 Користете Linux Оперативен Систем
2 Поддржуваат TCP/IP/Телнет/Modbus TCPProtocol
2 Поддршка Сериски 10/100 Ethernet Конверзија, Сериски Брзина До 460800 основни поени
2 Поддршка 10/100 Ethernet Авто-Преговарање
2 Поддршка Лесно Configuration Through Веб Интерфејс
2 Поддршка за Безбедност Protocol Such As SSL/AES/DES3
2 за Поддршка на Веб OTA Wirelss Надградба
2 Широк DC Влез 5~36 VDC или 9~50 VDC
2 Големина : 94 x65x 25 mm(L x W x H)
2 FCC/CE/Ro HSCertificated

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
МАСТИ МАЧКА
Пакет:
Yes
Производи во категоријата