.

.

Elite99 Мека Почиста Помине cleaningTools Нокти Педикир Помине Уметност Прашина Чиста Четка за на доградба на Акрилни и УВ Гел лак Смена

Elite99 Мека Почиста Помине cleaningTools Нокти Педикир Помине Уметност Прашина Чиста Четка за на доградба

DEN 48.00
DEN 67.68

Од стоката
Во магацинот


Објектот Се Вклучени :
1 Buc x Четка за Руменило
Карактеристики :
* Четки се направени од мека вештачки влакна
* Се справи изработени од Пластика
* Убавината шминка четка се лесни за носење и употреба
* Оваа убавина шминка четка е безбедно и лесно да се чисти со едноставно прскање на триење
алкохол од нив да disinfect четка по апликации
* Оваа прав со четка имаат компактен преносни големина, па можете да ги преземат убавина on-the-go
* Прав со четка evently се однесува лабава или компресирани прав на вашето лице за да се намали сјај

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Број На Модел На:
УВ Гел Ноктите Прашина Почиста
Бренд Име:
Elite99
Материјал:
Ноктите Четка
Големина:
2.5*6cm
Земја/Регион на Производство:
Хонг Конг
Тип:
прашината на четка
Производи во категоријата