.

.

5 панели се Нова Пристигнувањето на Животните Cheetah Платно Сликарство Модерна Ѕид Слика Оркестарот Уметничка Слика Подарок Дневна Соба Дома Декор

5 панели се Нова Пристигнувањето на Животните Cheetah Платно Сликарство Модерна Ѕид Слика Оркестарот Уметничка

DEN 542.00
DEN 732.48

Од стоката
Во магацинот

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
(Со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал
Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Кина Пост Воздух Mail
2. Ви благодариме за се што доаѓа.
Врамени
Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел.
Големина Големина 1 : 20x60cmx1,20x40cmx4(8x24inchx1, 8x16inchx4) Size 2 : 30x80cmx1,30x60cmx4(12x32inchx1, 12x24inchx4)
Превозот
Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. EMS : 7 до 10 дена
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Customer Service
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
20x60cmx1 20x40cmx4, 30x80cmx1 30x60cmx4
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Бренд Име:
famili
Тип:
Платно Printings
Стил:
Традиционалната
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
020917-01
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник
Производи во категоријата