.

.

2017 25g 12 DIY боја Графити Боја Прозрачна Акрилик Светат во Темница Пигмент Партија Ѕидови

2017 25g 12 DIY боја Графити Боја Прозрачна Акрилик Светат во Темница Пигмент Партија Ѕидови

DEN 56.00
DEN 82.08

Од стоката
Во магацинот


Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот 's примање на стварта. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот 's side
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Светлината емисија време : по апсорпција на светлината 10-20 минути може да се светат во темница за 10 часа
Времетраење : може да се повтори апсорпција и емитуваат светлина , најмалку 10 години
Користи опсег : во Хартија / керамички / гипс / ѕид / дрво / стакло / од пластика / облека, итн. Уметничка слика.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. Светилки или прибор објект површина сликарство, графити, декорација.
Answer : ___________________________ Note :
Ако случајно soiled облека може да се чисти со вода. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Не успеа да се кандидира надвор од светлечки пигменти, треба да се напомене запечатени. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.
2, Не-запалив, не-сам. Ви благодариме за вашето разбирање.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
qianlong
НЕТО-WT.:
25g
Број На Модел На:
Акрилик Сјај Боја HB1147
Количина:
1pcs
Состојка:
Акрилик
Тип:
Телото Боја
Тип:
Телото Боја
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
12cm x 17cm x 19cm (4.72in x 6.69in x 7.48in)
Производи во категоријата