.

.

LEDANI Познатиот Моден Бренд Бизнис Мажи Briefcase Торба Рамо Машки СТП Кожна Торба за Лаптоп Едноставна Crossbody Кеси Гласник Момчиња

LEDANI Познатиот Моден Бренд Бизнис Мажи Briefcase Торба Рамо Машки СТП Кожна Торба за Лаптоп Едноставна Crossbody

DEN 1576.00
DEN 2159.52

Од стоката
Во магацинот

Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата, Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои земја ќе трае 20-60 дена, EMS(7-15days).Добредојдовте вас да се избере. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!
Нарачана :
Можете да го видите во нашите кеси се прифати примерок обичај,може да се следи начинот на кој сакате да ја прилагодите. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.
Превозот :
1. Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент.
Плаќање :
1. Ви благодариме! Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни производни пакети,може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети. Прифатени методи за плаќање :
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Меѓународен превоз е потребно долго време, ве молиме да бидете трпеливи, ќе биде затворен за заштита на најновите динамичен информации, пратката може да биде случајно оштетување, includingflattening,па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно,ние ќе испрати нов производ за вас.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број На Модел На:
D6001-4
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Три
Затворање Тип:
Патент
Објектот Должина:
39cm
Пол:
Мажи
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Состав:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
27cm
Бренд Име:
ledani
Објектот Тежина:
1kg
Стил:
бизнис
Големина:
14 Inches
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Производи во категоријата