.

.

Бесплатен превозот 100ml 3.33 ОЗ Висок Степен на сребро позлатен спреј шише празно diy стаклени ампули essentical масло шише

Бесплатен превозот 100ml 3.33 ОЗ Висок Степен на сребро позлатен спреј шише празно diy стаклени ампули essentical

DEN 1900.00
DEN 2111.52

Од стоката
Во магацинот


Бесплатен превозот 100ml 3.33 ОЗ Висок Степен на сребро позлатен спреј шише празно diy стаклени ампули essentical масло шише
Капацитет : 100ml, 100cc
Материјал : Стакло
Капа : Сјајна сребрена на спреј капа (ние, исто така имаат лосион ззп)
Големина : Diam 4.5 cm Висока 14cm
Технологија : Висока температура сребро позлатен.
Употреба : парфем шише, essentical масло шише, медицина таблета шише итн.
Многу hig h Одделение се избегне светлина шишиња, на рокот на траење на производите ќе биде повеќе!
Печати : Ние би можеле цел свила печатење,бронзирање,сребро ако повеќе од 1000 парчиња,pls контакт со нас за цената и детали.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
100ml
Големина:
100cc
боја:
Сребро.
Производи во категоријата