.

.

Дизел инјектор млазницата DN20PD32 квалитетот е добра

Дизел инјектор млазницата DN20PD32 квалитетот е добра

DEN 155.00
DEN 168.00

Од стоката
Во магацинот

Компанијата главните компоненти на производот истражување и развој производство на дизел заеднички железничкиот систем, на компаниите потпирајќи се на добар регионалната географска положба предност, да се постигне навремено разбирање на динамиката на пазарот, промените и иновациите, е посветена на редови на индустријата развој, со сето мое срце. За повратни информации, Ние сме посветени да ви овозможи да се добие задоволство, исто така, се надевам, ќе може да ни даде совршен проценка, пет поени на високи пофалби, не сакаме клиент инсталација проблеми предизвикани од производот не може да се користи за да се оцени што е лоша критика, бидејќи нашите производи не се тестирани, нема да се појави не можат да се користат, ако инсталирате метеж, или не знам како да го користите, и да доведе до не може да се користат, ние ви препорачуваме да се врати на стоки, наместо тоа, неодговорно, да ви даде лоша критика, ние Повратни информации Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети. Превозот Услови (1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. (4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
Нашите услуги
Имаме професионална продажба, сервис и технички персонал, седум дена во неделата, 24 часа на ден, подготвени да ви обезбеди со продажбата, по-продажба, набавка на производот и информации повратни информации "четири интегрирани услуги"
Џил пумпа млазницата ширум светот, основана продажна и сервисна мрежа за да им се овозможи на купувачите околу висок квалитет, високо ефикасен, лесен и брз сервис, гаранција што во процесот на купување и користење на производи уживаат опуштени и среќни.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови. Ви благодариме за вашата поддршка.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DEFUTE
Автомобил Производител:
Заменлив
Производи во категоријата