.

.

Долго Полиестер Црна Престилка Barista Бејкер Хотел Ресторан Келнер Келнерка Угостителство Униформа Дневна Шанкер Ресторан Работа Носат D16

Долго Полиестер Црна Престилка Barista Бејкер Хотел Ресторан Келнер Келнерка Угостителство Униформа Дневна

DEN 1391.52

Од стоката
Во магацинот


Малку Се Прилагоди На Студиото
Ние ќе се фокусираме да се обезбеди стилски Бизнис униформи и Дома Текстилни производи од висок квалитет за клиенти низ целиот свет.
Можеме да понудиме дилери и трговци на големо подобри услови. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Опис Купи 2 Добијат Дополнителни 10% Попуст (Купи 2 или повеќе исти предмети и ќе добиете дополнителни 10% попуст автоматски) Возрасни Солидна Целосна Должина Црна Престилки, со Лесен Џебови. Погоден за Униформи на Barista,Шанкер,Бејкер,Готвач,Келнер/Келнерка,Цвеќарницата, или Workwear на Кафуле,Ресторан,Хотел,Бистри,итн. Ткаенини : Црна : 80% Полиестер, 20% Viscose влакна Шарени : 98% Полиестер, 2% Viscose влакна
Слики Превозот
Вашата пратка ќе се организира штом вашата уплата е потврдена од страна на Aliexpress. Нормално, тоа трае 15-35 дена достави до вас.Следење на број ќе бидат испратени во потрага по некои детали. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачи си дозволат за сите дополнителни царински давачки и давачки.
Повратни информации&Врати Вашите повратни информации е многу важно за нас.Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ако имате било какви проблеми со производот,ние ќе го цениме ако можете да контактирате со нас, прво, наместо на отворање на спорот веднаш. Ние се достапни на Кинески работното време и треба да даде наплата ако тоа е нашата вина. - Ви благодарам многу и имаат пријатен ден!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
Female, Male
Употреба:
Пијат/Храна
Бренд Име:
LTSapronology
Стил:
Краток
Тип:
Лигавче
Број На Модел На:
d16
Класификација:
Без Ракави Престилка
Материјал:
Полиестер и памук
боја:
Црна
Пол:
Унисекс, Машки, Женски
Окупација:
Угостителство,Кетеринг,Ресторан,Хотел,Бистри,Кафетерија,Ресторан,Бар
индустрија:
Угостителство, Кетеринг, Услугата
Производи во категоријата