.

.

Метал Прилагодливи Рака Биро Менгеме Табела Светилка Клип Носителот Стојат Бело+Црно

Метал Прилагодливи Рака Биро Менгеме Табела Светилка Клип Носителот Стојат Бело+Црно

DEN 595.20

Од стоката
Во магацинот


Опис :
- Метал Прилагодливи Рака Менгеме обезбедува здрав и сигурен начин да се обезбеди еден од светилки на било биро.
- Стегачот лесно придава на дното на секоја светилка и fastens цврсто да било табела.
Изработени од нерѓосувачки челик, ова се стега обезбедува траен издржливост.
- Менгеме опсег : 0-56mm(Црна); 0-59mm(Бела)
- Дупка Длабочина : 76.8 mm(Црна); 15.8 mm(Бела)
Спецификација :
- Висина : Околу. 90mm / 3.54 инчен
- Материјал : Нерѓосувачки Челик
Пакетот Вклучува :
2 Парче Метал Рака Биро Менгеме

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Пластични
DIY Материјали:
Дрво
Производи во категоријата