.

.

Алуминиум паметен Телефон Клип Носителот w/ Tripod Топката Главата Планината за Лаптоп, Таблет , Мобилен Телефон & Gopro Камера

Алуминиум паметен Телефон Клип Носителот w/ Tripod Топката Главата Планината за Лаптоп, Таблет , Мобилен Телефон

DEN 621.60

Од стоката
Во магацинот


Meinuoke Лаптоп Клип е вреден нова алатка која ја подобрува работа и продуктивноста за студенти и професионалци за движење.
Види игра, вестите, или тв шоу додека си работат на вашиот лаптоп.
Facetime/Conference/Skype повик во портрет ориентација на пејзаж или од вашиот лаптоп без блокирање на кој било дел од вашиот екран
Пролетта-натоварени клипови се прошири и договор да одговара на повеќето лаптоп екрани со користење на гумени-обложена клипови кои се заштити вашиот екран од гребење.
Стандарден tripod тема придава на база на универзална менгеме кои можат да имаат било кој паметен телефон во портрет ориентација на пејзаж или
Што ќе ви овозможи да се најде совршен агол како ќе снимите видео или да го видите паметен телефон екран.
Пакетот Вклучува :
Лаптоп клип планината x 1
Прилагодливи паметен телефон клип x 1

Таа е поголема од информацијата

Тежина (g):
100
Пакет:
Yes
Бренд Име:
YOTEBO
Укината Должина (mm):
00
Макс Extened Должина (mm):
00
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Видео Камерата
Број На Модел На:
CL-01
Тип:
држач за лаптоп
feature1:
прилагодливи топката и заеднички и 1/4 tripod завртка нишка
feature2:
Алуминиум направени, трајни
Feautre3 :
Се вклопат за повеќето паметни телефони и лаптопи
Feature4:
Гума-обложена клипови кои се заштити вашиот екран од гребење.
Производи во категоријата