.

.

WLRING ПРОДАВНИЦА - Турбо Нафта Враќање/Одвод на Страната Адаптер AN10 Гарет GT28 GT30 GT35 T25 WLR-OFG34

WLRING ПРОДАВНИЦА - Турбо Нафта Враќање/Одвод на Страната Адаптер AN10 Гарет GT28 GT30 GT35 T25 WLR-OFG34

DEN 69.00
DEN 72.00

Од стоката
Во магацинот


WLRING ПРОДАВНИЦА - Турбо Нафта Враќање/Одвод на Страната Адаптер AN10 Гарет GT28 GT30 GT35 T25 WLR-OFG34
Примена
Палка алуминиум масло мозоци / врати страната погодни за овие Turbos ;
Ќе одговара на Повеќето AN10 GT/T17/T20/T25/T28/T30/T35
Опис :
T6061 Палка Алуминиум
CNC Машински
Центар Дупка навој за AN10 фитинзи
Вклучува М8 x 1.25 завртки
Палка Алуминиумски Плочки Карактеристики Тешки Дебели База дека нема да ја измени или излегуваат во јавноста .
Пакет :
1 x ЕДЕН-10 Масло мозоци Прирабница
1 x Масло мозоци заптивка
2 x M8x1.25мм завртки
Исто како и слики
Откако ќе најдете нешто на нашите било грешка,Добредојдени да не контактирате.
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.
Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.
Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.
Професионалната инсталација се препорачува.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
КЛУНОВИ
Тип На Објект:
Turbo
Година:
AN10
Име На Модел:
GT28 GT30 GT35 T25
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
алу
боја:
Сребро.
Точка име :
Масло Се Исцеди Прирабница
Место на Потекло:
Тајван
is_customized:
YES
Функција:
снабдувањето со гориво
Type1:
AN10Female Алуминиум Масло Мозоци Турбо Прирабница
Type2:
Т3/Т4 Турбо Масло Мозоци Прирабница
type3:
AN10 машки
type4:
Турбо Масло Мозоци Страната 10AN Адаптер
type5:
Турбо Масло Мозоци Страната 10AN Адаптер
Производи во категоријата