.

.

падот 2017 нови пристигнување жените блуза мода кошула долг ракав блуза одземени блуза канцеларијата дама блуза жените блузи D45 30

падот 2017 нови пристигнување жените блуза мода кошула долг ракав блуза одземени блуза канцеларијата дама блуза

DEN 466.00
DEN 529.44

Од стоката
Во магацинот


$10.50 $ 6.93 $10.50 $ 8.93 $11.99 $ 9.71 $10.09 $ 6.73 $9.59 $ 8.06 $10.49 $ 6.92 $12.66 $ 9.12 $12.22 $ 9.53 $11.29 $ 9.26 $12.94 $ 9.71 $12.50 $ 9.38 $9.99 $ 9.39
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 63 24.82 90 35.46 57 22.46 36 14.18 M 64 25.22 94 37.04 58 22.85 37 14.58 L 65 25.61 98 38.61 59 23.25 38 14.97 XL 66 26.00 102 40.19 60 23.64 39 15.37
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
ГРЕЈС-СТИЛ $14.68 $ 11.01 $14.17 $ 10.34 $10.50 $ 6.72 $13.35 $ 10.55 $10.46 $ 9.73 $9.79 $ 8.71 $13.89 $ 9.72 $15.78 $ 10.41 $12.49 $ 9.74 $11.80 $ 8.61 $11.39 $ 8.88 $10.65 $ 8.95

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Платно
Јака:
Стенд
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Стил:
патување
Yichang:
Редовни дел
Должина На Ракав:
Долги Ракави
sleeve тип:
Други
Јака:
Други
Облека фуста:
Еден ред мулти тока
Шема:
Лента
Текстура:
Други
Боја Класификација:
црна, бела
Производи во категоријата