.

.

Рака-насликани цвеќиња и птици свежи позадина,дневна соба, спална соба во ЖИВО позадина студија ресторан водоотпорен mural de papel parede

Рака-насликани цвеќиња и птици свежи позадина,дневна соба, спална соба во ЖИВО позадина студија ресторан водоотпорен

DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот


Рака-насликани цвеќиња и птици свежи позадина,дневна соба, спална соба во ЖИВО позадина студија ресторан водоотпорен mural de papel parede
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Шема:
Флорални
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
17209083
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Производи во категоријата