.

.

4*100*100mm Волфрам Лист Одделение K30 YG8 44на законот за К1 VC1 H10F HX G3 ИДЕАЛЕН W Волфрам Плоча ISO Сертификат

4*100*100mm Волфрам Лист Одделение K30 YG8 44на законот за К1 VC1 H10F HX G3 ИДЕАЛЕН W Волфрам Плоча ISO Сертификат

DEN 4879.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

4*100*100mm Волфрам Лист Одделение K30 YG8 44на законот за К1 VC1 H10 F HX G3 ИДЕАЛЕН W Волфрам Плоча ISO Сертификат

Таа е поголема од информацијата

боја:
4X100X100MM
Број На Модел На:
Волфрам 003-4
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Индустриски
Структура:
DIY
Име на производ:
4*100*100mm Волфрам Лист Одделение K30 YG8 44на законот за К1 VC1 H10F HX G3 THR
Производи во категоријата