.

.

Роуз Hydrangea Вештачки Цвеќиња Букет Рака Куп Булчински Деверуша Букет Свадба Партија Бесплатен Превозот

Роуз Hydrangea Вештачки Цвеќиња Букет Рака Куп Булчински Деверуша Букет Свадба Партија Бесплатен Превозот

DEN 381.60

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 87 инчи)
Роуз глава Дијаметар : прибл. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. 10 cm(за 3,9 инчи)
Fulang цвет глава Дијаметар : прибл. Ако имате свој дизајн, ние исто така многу среќни да ги направи за вас, pls ве молиме контактирајте со нас онлајн , ние ќе ви одговори што ПОБРЗО! Нека можете лесно се купи. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Ние сме флорални фабрика во Shandong Провинција, Кина , Maining производство и продажба на вештачки цвеќиња и растенија ,вештачки бобинки, свадба цвеќиња за коса,цвеќиња, пена занает,флорални материјали(вклучувајќи и цветни стебла, флорални лента,stamens,)пена, се зголеми топката, гарланд, венец ,свеќа прстен,scrapbooking цвеќиња итн. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Ако сте заинтересирани во нашите предмети кои покажуваат на нашата компанија е продавница, само напред да се одржи редот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Jarrey
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
JR279
Тип:
Трендафил
Стил:
Цвет
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Боја:
Роуз црвена, шампањ
Пакет:
картон
Текстурата на материјалот:
свила ,пластични
обичај обработка:
Yes
Процесот:
Полу прирачник полу механички
Тип:
вештачки цвет букет
Име на производ:
Вештачки се зголеми букет Fulang цвет рака букет
Overal висина:
прибл.34cm(13.4 инчи)
Overal Дијаметар:
прибл.20cm(7.87 инчи)
Производи во категоријата