.

.

Handlebar Велосипед Велосипед Мобилен Телефон Носители Стои ForLG U/X power2/Перо 3/X Кожа/X мах/X Стил/Перо 2 Плус/X екран/X cam

Handlebar Велосипед Велосипед Мобилен Телефон Носители Стои ForLG U/X power2/Перо 3/X Кожа/X мах/X Стил/Перо

DEN 501.00
DEN 527.52

Од стоката
Во магацинот


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Постојат два тип на Носители во на оглас : LCV & LBV :
LBV : изработени од пластика+ABS, 360 степени ротирачкото,се работи за мобилен телефон ширина од 5.5-9cm
LCV : изработени од пластика+ABS,360 степени ротирачкото, се работи за мобилен телефон со дебелина помала од 1.2 см. телефон широчината ќе биде од 6-9cm, телефон должина од 12-18cm

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
WEIYU
Компатибилен Бренд:
LG
Магнетно:
No
Број На Модел На:
LCV-LBV
полнач:
No
Употреба:
Велосипед
Материјал:
ABS
Има Звучник:
No
Производи во категоријата