.

.

Вертикална сомот пеперутка мелење машина накит полирање алатки накит летачката чинија мелница машина 220V

Вертикална сомот пеперутка мелење машина накит полирање алатки накит летачката чинија мелница машина 220V

DEN 16370.00
DEN 17232.00

Од стоката
Во магацинот


Вертикална сомот пеперутка мелење машина накит полирање алатки накит летање
чинијата, мелница машина 220 V
Сликата покажува :
Забелешка : Овој линк не содржи стадото тркала. Ако имате било каков проблем да се
се реши, ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме!
Опис :
Напон : 220 V
Фреквенција : 50 Hz
Мотор : 1 / 2 HP натпревар
Оператори јасно може да се види на полиран површина, 1/2 мотори, 3450 вретеното брзина до 45 °Инсталација,
со најдобра перспектива. Можат да се сместат до 8 "со дијаметар од стада (не се вклучени).
Комплетен сет вклучува прилагодливи извор на светлина и mandrel.
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
LZHZXY
CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
FL2159
Тип:
Вертикална сомот пеперутка мелење машина
Напон:
220V
Фреквенција:
50Hz
Моторни:
1 / 2HP натпревар
Производи во категоријата