.

.

25ММ 40pcs / Пакет Лажни Една Казна Десет 925 Фунта Среброто Топката Главата Иглички Накит Наоди

25ММ 40pcs / Пакет Лажни Една Казна Десет 925 Фунта Среброто Топката Главата Иглички Накит Наоди

DEN 490.00
DEN 556.32

Од стоката
Во магацинот


"Лажни Една Казна Десет" За овој производ !!! 92.5% фунта сребро !!! Залог 92.5% фунта сребро, намалување на производ, тоа е за сите фунта сребро !!! во другите продавници, пишува "925 sterling silver" во насловот, го продаде многу ниска цена, тоа не е вистински 92.5% фунта сребро, тоа е обложено 925 сребрен на лицето , тоа е лажен и прекршување на законот, затоа што знам фунта среброто е за $1.5/g за трошоците на материјалот. големина : 25мм должина * 0.6 мм дебелина сега топката иглички не е 0.5 mm дебелина, тоа е 0.6 мм дебелина, цената многу скапи. MOQ : 3.5 g ( околу 40pcs )

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
1585
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Тежина:
0.1g
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Производ Карактеристики:
92.5% sterling silver
Објектот Висина:
0.06cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Ширина:
0.06cm
Бренд Име:
Starflalling Песна
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Производи во категоријата