.

.

7.4 V 1500mAh NP-FW50 НП FW50 Батерија Li-Ion Батерија За Sony Алфа 7 о7 7R a7R 7S a7S a3000 a5000 a6000 NEX-5N 5C A55

7.4 V 1500mAh NP-FW50 НП FW50 Батерија Li-Ion Батерија За Sony Алфа 7 о7 7R a7R 7S a7S a3000 a5000 a6000 NEX-5N

DEN 350.00
DEN 460.32

Од стоката
Во магацинот


7.4 V 1500m Ah NP-FW50 НП FW50 Батерија Li-Ion Батерија За Sony Алфа 7 о7 7 R a7 R 7 S a7 S a3000 a5000 a6000 NEX-5 N 5 C A55 Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Li-ion Компатибилен со моделите : За Sony Алфа 7 о7 7 R a7 R 7 S a7 S a3000 a5000 a6000 NEX-5 N 5 C A55 Батеријата Модел : NP-FW50 Напон : 7.4 V Капацитет : 1500m Ah Компатибилен Камера/видео камера Модели : За Lumix DMC-3 D1 За Алфа 7
За Алфа о7
За Алфа 7 R
За Алфа a7 R
За Алфа a7 R II
За Алфа a7 II
За Алфа a7 S
За Алфа a7 S II
За АЛФА A99 II,
За Алфа a3000
За Алфа a5000
За Алфа a6000
За Алфа a6300
За Алфа a6500
За NEX-3
За NEX-3 N
За NEX-5
За NEX-5 N
За NEX-5 R
За NEX-5 T
За NEX-6
За NEX-7
За NEX-C3
За NEX-F3
За SLT-A33
За SLT-A35
За SLT-A37
За SLT-A55 V
За Cyber-shot DSC-RX10
За Cyber-shot DSC-RX10 II Пакет се Вклучени : 1 x-NP-FW50 батеријата

Таа е поголема од информацијата

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
GOLDFOX
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
D3[email protected]#weihao
Објектот модел:
NP-FW50
Капацитет:
1500mAh
компатибилен за:
За Sony Алфа 7 о7 7R a7R 7S a7S a3000 a5000 a6000 NEX-5N 5C A55
Напон:
7.4V
Производи во категоријата