.

.

За ZTE Nubia М2 9H 2.5 D целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За ZTE nubia М2 лајт NX573J Заштитна Стакло филм

За ZTE Nubia М2 9H 2.5 D целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За ZTE nubia М2 лајт NX573J Заштитна

DEN 142.08

Од стоката
Во магацинот


Премиум целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник
Функција : Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Боја : црно бело злато Специјални : 2.5 D криви површината Целосна Покриеност екран Калено Стакло
Пакет Содржина : 1* цел екран калено стакло 1* екран чистење на хартија(Сува) 1* Алкохол за чистење на хартија(Мокра)
Погоден за : За ZTE Nubia M2 /NX551 J 5.5-инчен За ZTE nubia М2 лајт /NX573 J 5.5-инчен

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна боја, Бела боја
Материјал:
За Nubia М2 лајт, За Nubia М2
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд:
ZTE
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
wierss
За ZTE Nubia M2 /NX551J 5.5-инчен:
За ZTE nubia М2 лајт /NX573J 5.5-инчен
Производи во категоријата