.

.

образован слатководни бисер хривнија дрвото на животот хривнија духовна јога накит бохемски стил накит вистински бисер накит boho

образован слатководни бисер хривнија дрвото на животот хривнија духовна јога накит бохемски стил накит вистински

DEN 983.04

Од стоката
Во магацинот


Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Бесплатни слика даунлоадирање Можете да имаме слики без нашето лого, само нас контакт откако ќе поставите цел.Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба.

Таа е поголема од информацијата

Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
spsb1826zz5
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Класичен
Бисер Форма:
Nearround
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Производи во категоријата