.

.

Убава Природа Печати Перница Покрива Геометриски Кружни Дизајн Моделот Дневна Соба Канцеларија Декорација Фрли Перница Случај 45*45см

Убава Природа Печати Перница Покрива Геометриски Кружни Дизајн Моделот Дневна Соба Канцеларија Декорација Фрли

DEN 159.00
DEN 186.72

Од стоката
Во магацинот


Испорака :
1.
(8)П : Како да повратни информации наидовме на проблем
A : Можете да ни испратите порака од Aliexpress, или пратете ни е-мејл.
·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање . И ние ќе го прогласи 10 ДОЛАРИ за вашата нарачка.Ако има било какви проблеми со купувањето ,ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации или отворање на спорот,така што ние го разреши прашањето на позитивен начин.
Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМ
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или транзит, контактирајте со нас ве молам. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
(1)П : Што е стандардна големина?
A : Сите перница опфаќа се рачно изработени, не може да не биде толку голема грешка, ве молиме за разбирање. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Превозот компанија може да ти се јавам ако тие не можат да се најдат на вашата адреса. И ние ќе направиме се што можеме за да помогне во решавањето на проблеми. Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ние ќе го прават истото за вас.
(4)П : Дали треба да го напушти мојот телефон број на испорака?
A : Да, треба да ни кажете го вашиот телефонски број, така што тоа ќе биде полесно и за курир за да ве контактираме кога пратката пристигнува на вашата локална место. Ние ќе го замени вашиот производ доколку постои каква било квалитетот проблем, или рефундирање на дека, во зависност од проблемот кој го имате.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
45cmx45cm
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
M9183
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
медитација
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7 inch
Ткаенини:
Беж
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Патен 1:
Снег Планински Бор Сонцето Магла Констелација
Патен 2:
Големата Мечка Врв Treetops Снегулка Езеро Коцки Мраз Небото
Производи во категоријата