.

.

Нови 10.1 инчен За Asus Трансформатор Книга T200 T200TA Целосна LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Стакло Собранието со Рамка

Нови 10.1 инчен За Asus Трансформатор Книга T200 T200TA Целосна LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Стакло

DEN 2678.40

Од стоката
Во магацинот


Нови 10.1" инчен За Asus Трансформатор Книга T200 T200 TA Целосна LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Стакло Собранието со Рамка

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
за Asus
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Asus Трансформатор Книга T200 T200TA
Производи во категоријата