.

.

5PCS Бебе Девојки Креветчето Постелнина Поставите Бебето Постелнина Креветчето Браник Мека Монтажни Кревет Поставува кревет декорација,вклучуваат(4bumper+лист)

5PCS Бебе Девојки Креветчето Постелнина Поставите Бебето Постелнина Креветчето Браник Мека Монтажни Кревет

DEN 2102.40

Од стоката
Во магацинот


Пакет Содржи :
5pcs=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист.
Големина на :
Браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забелешка)
лист : 130*95cm
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days., Може да се постигне сите земји во светот,
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Повратни информации : 1. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме

Таа е поголема од информацијата

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Големина:
105*60,115*65,120*65,110*65,120*70,110*60,120*60
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци
Стил:
Bedsheet
одделение:
квалитет
Бренд Име:
DMP
Стил:
Обична
Број На Модел На:
J32
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Пополнување:
Памук
Техника:
Реактивен Печатење
Големина:
100*60
број:
6h64
боја:
777k
Производи во категоријата