.

.

ZJMZYM Нов ЦП-3PCG Оптички Очила Опрема за Обработка Slotting Машина Леќа Очила Клип Слот Жица Цртеж Машина 95W 0-0.7 mm

ZJMZYM Нов ЦП-3PCG Оптички Очила Опрема за Обработка Slotting Машина Леќа Очила Клип Слот Жица Цртеж Машина

DEN 3840.00

Од стоката
Во магацинот


ZJMZYM Нов ЦП-3 PCG Оптички Очила Опрема за Обработка Slotting Машина
Леќа Очила Клип Слот Жица Цртеж Машина 95 W 0-0.7 mm
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : CP-3 PCG очила опрема за обработка slotting машина
Напон : 220 v
Моќност : 95 W
Дупчиња ширина : 0.6 mm
Слот за длабочина е можно : 0-0.7 mm
Slotting е потребно време : околу 30 секунди
Сечење леќа дебелина : 1.5-11.0 mm
Сечење леќа дијаметар : 28-60mm
Големина : 27.5 * 24 * 21cm
Тежина : 2.66 Kg

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
CP-3PCG
Пакет:
Кутија
Тип:
Очила за обработка на опрема
Примена:
Очила за обработка на опрема
Број На Производ:
FC1224
Име:
CP-3PCG очила опрема за обработка slotting машина
Напон:
220V
моќност:
95w
Дупчиња ширина:
0.6 mm
Слот за длабочина е можно:
0-0.7 mm
Slotting е потребно време:
околу 30 секунди
Сечење леќа дебелина:
1.5-11.0 mm
Сечење леќа дијаметар:
28-60mm
Големина:
27.5 * 24 * 21cm
Производи во категоријата