.

.

Исклучителна зајакот автомобил додатоци Седум обоени дијаманти Симпатична автомобил стил Парфем Убаво воздух два Автомобил парфем украси

Исклучителна зајакот автомобил додатоци Седум обоени дијаманти Симпатична автомобил стил Парфем Убаво воздух

DEN 200.64

Од стоката
Во магацинот


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Таа е поголема од информацијата

Материјал Тип:
Пластични+стакло
Тип:
Автомобил Украси
Име На Модел:
00254q
Објектот Должина:
35mm
Објектот Ширина:
0mm
Објектот Висина:
50mm
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Волумен:
1 buc
Специјални Функции:
Автомобил парфем
Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Обликот:
слика
Производи во категоријата