.

.

5 парчиња/многу Роботски PRO3S Филтри HEPA Филтер за iseelife pro3s роботски Правосмукалка Делови

5 парчиња/многу Роботски PRO3S Филтри HEPA Филтер за iseelife pro3s роботски Правосмукалка Делови

DEN 529.00
DEN 622.56

Од стоката
Во магацинот


100% нови
Објектот пакетот вклучува :
5 парчиња филтри
Објектот се вклопува за iseelife pro3s

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Број На Модел На:
за PRO3S
Производи во категоријата