.

.

x10 OE#LR012844 За Land Rover Discovery 4 & Range Rover Забавува Око Маска Клипови, Браник Трим Клипови Нови

x10 OELR012844 За Land Rover Discovery 4 & Range Rover Забавува Око Маска Клипови, Браник Трим Клипови Нови

DEN 292.32

Од стоката
Во магацинот

x10 OE#LR012844 За Land Rover Discovery 4 & Range Rover Забавува Око Маска Клипови, Браник Трим Клипови Нови
носителот / clips /стеги
Состојба : Нова
Производот Број : YP21
Испорака : 10 парчиња
Одговара : да ЗА Land Rover
Оригинални делови Број : LR012844
Вкупната Должина ненамерно самоповредување, додека 28.2 mm Глава Дијаметар 18.9 mm
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!! !
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
YP21
Објектот Должина:
00cm
Објектот Висина:
00cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
00cm
Бренд Име:
DR
Објектот Тежина:
0.09kg
способен да:
за land rover
Оригинални Делови Број:
LR012844
Производи во категоријата