.

.

Stonering 2 ПАРЧИЊА Слушалка Звучници Приемникот пред слушалка за Уво За Huawei Чест 4А-SCL TL00 AL00 CL00 мобилен телефон ВИСОК КВАЛИТЕТ ZW

Stonering 2 ПАРЧИЊА Слушалка Звучници Приемникот пред слушалка за Уво За Huawei Чест 4А-SCL TL00 AL00 CL00

DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот

Ако ви побара да ја смените вашата адреса, ве молиме да ги споделите со нас пред време. Во случај да сте го добиле оштетен објект, кои можеби биле предизвикани за време на превозот, ве молиме испратете ни фотографии на објектот примени заедно со неговото пакување (покажува на етикетата на пакувањето) за нас да се провери и да се пријави веднаш до нашите превозот одделение, па тие можат да ги преземат дополнителни мерки. УСЛОВИ & ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Промена на Адреса — Нарачки се обработува во рок од 1 работен ден. Ако се чувствувате како да треба да се врати на објектот, ве молиме дозволете ни да знаеме ПРИЧИНАТА, така што можеме да обезбеди RMA Број ако е потребно. Ние може да обезбеди RMA број или понатамошни инструкции ако во случај на објектот веќе беше испраќаат. DOA / Оштетени при Пристигнувањето — Ние бидете сигурни дека нашите предмети се соодветно спакуван пред превозот за да се избегнат оштетувања на објектот. Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови. Неисправни/Некомпатибилни — добиваме нашите предмети во рефус така постои мала шанса дека некои ќе се неисправни.
Answer : ___________________________ NOTE : Ова НЕ е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни телефони / мобилни телефони. Па само ги купите овој објект, ако знаеш како да го инсталирате. Размисли два пати пред да ја размонтираат вашиот телефон. Ние би можеле да побараат од вас да ни испратите фотографија/s на објектот примени и, исто така, ја вашата оригинална item па ние може да се спореди и да се спроведат потребните дејствија.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
stonering
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Топ Слушалка Звучници Приемникот пред слушалка за Уво
компатибилен за:
За Huawei Чест 4А-SCL TL00 AL00 CL00
Локација:
Топ страна на мобилен телефон
Производи во категоријата