.

.

Gadgets, Египетските пирамиди Сфингата силиконски калап за Полимер глина, Смола,Восок,Минијатурни Храна,Слатки,гипс Мувла

Gadgets, Египетските пирамиди Сфингата силиконски калап за Полимер глина, Смола,Восок,Минијатурни Храна,Слатки,гипс

DEN 157.00
DEN 349.92

Од стоката
Во магацинот

Ова е дел од мувла има празнина кога фабриката е отвораш, ослободување е да се олесни купувачи.
Се враќа :
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако не се намали, што не може да се ослободи.
Услуги на клиентите е многу важно за нас. Затоа, бебе материјали, медицински потрошен материјал, постојат голем број на силиконски производи. На механички својства на стабилна структура, која има екстремни температура отпор, широк температура опсег.
5)Ако руската Федерација клиент, ве молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме, на друго место, можеби не доби стоки
Благодарам многу!!!
. Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на слики. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Силиконски Силикони главна компонента е силика А е присутен во песок, камен, кристал природни состојки.
започнете
крајот
Силиконски калап за чистење и одржување на :
1. По секоја употреба, може да се натопени во разредена детергент решение за 10-30 минути, измијте го со мека крпа за чистење, не користете груби средства за чистење топки и други предмети се чистат за да се избегне мувла штета предизвикана од гребнатини. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Превозот Метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15-60 дена
Светот
О ther Политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
TUTULE
Број На Модел На:
GЈ-A123
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Производ големина:
за 8.6*6.2*2.2 cm
Производ тежина :
за 72g
Материјал:
Храна-одделение течни силиконска заштита на животната средина
Температурата Опсег:
-40℃ -- 230℃
Употреба:
Печење бонбони мувла колачи чоколадна бисквит мувла
Име на производ:
Gadgets, Египетските пирамиди Сфингата силиконски калап
Производи во категоријата