.

.

Бесплатен превозот 1pcs 3/4 Отворени се Соочуваат со Ладна Заштита на Електричен Велосипед Headpiece Гроздобер Мотоцикл Шлемови Внатрешното Сонце Стакло

Бесплатен превозот 1pcs 3/4 Отворени се Соочуваат со Ладна Заштита на Електричен Велосипед Headpiece Гроздобер

DEN 4360.00
DEN 6708.48

Од стоката
Во магацинот


Бесплатен превозот 1pcs 3/4 Отворени се Соочуваат со Ладна Заштита на Електричен Велосипед Headpiece Гроздобер Мотоцикл Шлемови Внатрешното Сонце Стакло
1)Отворено Се Соочуваат Со Шлем
2) Материјал инјектира ABS
3) да се Отстрани и да се перат лагер
4) УВ сликарство
5) Заеднички јасно стакло
6) Висока густина EPS
Ве молиме внимателно да се измери околу главата, пред ушите. Земете мерења на локации, во инчи или сантиметри, Шлем мора да одговара на соодветно за оптимални перформанси. Шлем мора да биде безбедно и удобно прицврстени пред да се справи со каква било активност.
Можете исто така да изберете и други стакло за да одговара на шлем.Постојат јасни анти магла стакло со addtional цена.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шлемови
Бренд Име:
NENKI
Сертификат за квалитет:
Gb,Точка
Шлем Стил:
отворете лице
Шлем Материјал:
ABS
Тежина:
740g
Пол:
Унисекс
боја:
жолта
Големина:
M,L,XL,XXL
Производи во категоријата