.

.

Мојата Девојка е Shobitch Akiho Kosaka Јапонски Аниме Hugging Тело Перница Покрие Случај Декоративни Перници

Мојата Девојка е Shobitch Akiho Kosaka Јапонски Аниме Hugging Тело Перница Покрие Случај Декоративни Перници

DEN 1152.00

Од стоката
Во магацинот

За сопствени (Demand : 2952x8858 150px) Ние прифаќаме обичај, ве молиме следете ја постапката. Zip до тоа.,LTD Основана во 2008 година, Moe Работи е претпријатие кое вклучува развој, производство, продажба интеграција . Бидејќи на владеењето на поштата, Русија клиенти треба да го напишете вашето име и презиме.
Праска Кожа : Праска микрофибер материјал е роман тенка куп ткаенини, Snagging Отпор,текстура е мека. Ние ги доставуваме dropshipping услуга, се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сакате да соработуваат со нас : )
. Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Пополнете во перница, ставете перница во исто време е прикажано на Слика 3-5.
Слатка Информации :
1.Имаме R18 верзија на овие дизајни, ако сакате, ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас пред да го испратите на плаќање. Step1 : ве молам контактирајте ме на првиот, тогаш ние ќе побара можете да го испратите вашиот дизајн (HD слика) за да на мојата е-маил. Аниме производи за домаќинството, цртан филм модата, периферни живот сала аниме , Индивидуалност customed присутни ,периферни игра подарок и др сочинуваат насочуваат интерактивна бизнис модел .
Надоместоци И Се Враќа
Ние ќе рефундирање на дека ако ние испрати на погрешен дизајн за вас, или тоа беше оштетен, па ве молиме да не се отвори спорот пред нас контакт.Ако сакате да пристигне што е можно побрзо, ве молиме изберете DHL express, Fed Ex, или ЕМС.Сега стане една од водечките претпријатија од Кинески цртан филм производи.Само pillowcase, перница внатрешна не е вклучен!
2. Step2 : проверете тоа може да печатење или не Step3 : направи плаќање Чекор 4 : се произведе Слика На Три Различни Големина
Големина изберете од : 35*100cm, 50*150см,50*160cm,или 60*180cm.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
35x100cm peach skin, 50x150cm peach skin, 50x160cm peach skin, 50x160cm 2wt, 60x180cm 2wt, 60x180cm peach skin, 50x150cm 2wt
Бренд Име:
MGF
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Полиестер
Непристојни Слика:
No
тема count:
200TC
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Ткаенина Count:
30
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
17113
одделение:
одделение А
is_customized:
Yes
Сексуално Сугестивна:
No
Стил:
Симпатична,Аниме,Стрип
Материјал:
Праска Кожата Или 2WT
Големина:
35x100cm, 50x150cm, 50x160cm
Шема:
Двоен-страна Печатени Аниме
Обликот:
Правоаголни
Пакување:
1pc во поли торба
Патент:
Невидливи
Внатрешниот Pilow :
Не Се Вклучени
Compamy Тип:
фабрика
Одговара Луѓе:
Сите Аниме Љубовник
Производи:
Нови
Производи во категоријата