.

.

Дедо Мраз Божиќ Писма Печатени Породилно Фустан со Долги ракави Жените Т-маица Секојдневен Кадифен Големина Жените Clothings

Дедо Мраз Божиќ Писма Печатени Породилно Фустан со Долги ракави Жените Т-маица Секојдневен Кадифен Големина

DEN 554.00
DEN 601.92

Од стоката
Во магацинот


Дедо Мраз Божиќ Писма Печатени Породилно Фустан со Долги ракави Жените Т-маица Секојдневен Кадифен Големина Жените Clothings
боја : сива,бела
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние Брод на Светот,освен APO/FPO. Повеќето од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК, купувачи се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа.
Општо Земено,3~5 дена за DHL/UPS-от испорака.7~10 дена за ЕМС испорака.15~30 дена за хонг конг Пост Воздух Mail/Кина Пост Воздух Пошта испорака. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,pls контактирајте со нас, прво ако вашиот парцели одложен.
Ако сте незадоволни со предмети(личен избор),можете да се вратите до нас во рок од 7 дена.
Дефектни и оштетени производи ќе се нудат замена или рефундирање, понудата со доверба.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Вашите 5 sater позитивна повратна реакција ќе биде високо ценета.
Вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој.Ако сте задоволни со предмети,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.
We 'll се обидуваме се потрудиме да ви понудиме најдобра услуга.Ве молиме да ни даде можност да се реши доколку има било каков проблем.

Таа е поголема од информацијата

Породилно Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Породилно
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
ROMIRUS
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Производи во категоријата