.

.

1pcs 9V 4500mWh литиум li-po li-ion батерија

1pcs 9V 4500mWh литиум li-po li-ion батерија

DEN 377.00
DEN 638.88

Од стоката
Во магацинот

ВНИМАНИЕ : Ова ZNTER батеријата Само може да биде обвинет од страна Микро USB-кабел.Други полначот може да не се наплаќаат,ве молиме да знаат дека се! Производ модел : литиум батерија USB батерија на Електрична core тип : Висок квалитет На+ одделение литиум полимер батерија Батеријата : Помала или еднаква на 3000 пати Номинален напон : 8.2 V-8.4 V Номинална капацитет : 500m Ah Номинална енергија : 3.7 пот Оценет излезен напон : 8.2 V-8.4 V Номинална влезниот : USB Mi Cro текст /5 V Максимална излезна струја : Помалку од 1 A Максимална текст на струјата : Помалку од 500m A Задолжен за ограничување напон : 4.25 V Целосно наполнета време : околу 2 часа Школка материјал : Висок квалитет на оган ABS пластика школка

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
JK-01
Замена На Батеријата:
Yes
Големина:
9V
Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
Li-полимер
Номиналниот Капацитет:
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
SHSEJA
Батеријата Број:
1pcs батеријата
Пакување:
Само 2 парчиња батеријата
Номиналниот Капацитет:
400mAh
Номиналниот Напон:
8.2 V-8.4 V
Производи во категоријата