.

.

Прекрасна Симпатична Голема лице мачка 68*38cm Мека Кадифен Мачка кукли Животинско Pelucia Кукла Девојка играчки, подароци Полнети кукли Kawaii Симпатична Мачка

Прекрасна Симпатична Голема лице мачка 68*38cm Мека Кадифен Мачка кукли Животинско Pelucia Кукла Девојка играчки,

DEN 813.00
DEN 1083.84

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме потврдете ја вашата адреса повторно кога ќе завршите со плаќање. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. Поради временските услови, штрајкови, политички и други причини предизвика пакет одложи, ние може да се прошири на времето за испорака.и така натаму. Ве молиме навремено да се провери пакет информации, ако поради истек на време не го земе, така што уништени или вратени, ние не сме одговорни. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 -1 ѕвезди) повратни информации. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да ја купите. Повеќе од $5 цел, ние ќе ја испрати до вас од страна на Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , ПОС Малезија, Post NL, Швајцарската Пост , Турција Пост .

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
XINGRAN
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Мачки
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Гениј
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
cat003
Предупредување:
Никој
Пополнување:
PP Памук
Димензии:
45*28cm
Големина:
30-50cm
Производи во категоријата