.

.

Longree Топла продажба убава уникатен современ лустерот светлина Божиќ оркестарот led светла традиционални големи лустерот светилка

Longree Топла продажба убава уникатен современ лустерот светлина Божиќ оркестарот led светла традиционални

DEN 56640.00

Од стоката
Во магацинот


Longree Топла продажба убава уникатен современ лустерот светлина Божиќ оркестарот led светла традиционални големи лустерот светилка
Големина : W70cm*H120cm

Таа е поголема од информацијата

Wattage:
31-40W
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CE
Напон:
220V,120V,110V,DC24V,240V
Сенка Ветер:
Надолу
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Гаранција:
7days
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
Рака Разнесени Murano Стакло Лустерот
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Сенка Тип:
Обоено стакло
Број На Модел На:
LR1199
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
База Тип:
G4
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Заврши:
Никој
реден број:
LR1199
Времето За Производство:
7-15days
Пакет:
пластична пена + Дебел Картон
плаќање:
Т/T, Western Union,Paypal
Примена:
Бар, Дома, Хотел, Забава, Одмор Оркестарот
MOQ:
1pcs
боја:
Може да се прилагоди
Производи во категоријата