.

.

Андроид 6.0 Octa Core 2GB RAM меморија+32GB ROM 10.1 инчен Автомобил DVD Плеер За Nissan Teana Murano 2015-2017 GPS Navi Стерео Радио DVD КУТИЈА

Андроид 6.0 Octa Core 2GB RAM меморија+32GB ROM 10.1 инчен Автомобил DVD Плеер За Nissan Teana Murano 2015-2017

DEN 16573.00
DEN 19968.00

Од стоката
Во магацинот

Радио FM/AM Фреквенција : FM : 65 MHz~74 MHz; 87. Предмети вратени во сад без извештајот нема да бидат обработени. Екранот се Прикаже : Дигитални TFT LCD Монитор 16 : 9, Резолуција : 1024*600 Екран на Допир : 2.6 GHz RAM меморија : DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија : Octa Core 32 GB Menu(OSD) Јазици : руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, Турски, шведски, норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни Карактеристики : 4 G SIM Поддршка + DVD + Navi + FM/AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB + ПОМОШЕН + Wi Fi + Огледало Линк Факултативна Acces s : DAB+ Тјунер; TPMS; DVR; OBD II; DTV Кутија(ДИГИТАЛНА-T2/MPEG4/ISDB-T); Rear Camera; Микрофон.11 b/g/n, компатибилен WLAN 4 G : Вграден-во 4 G Модул (Вметнете SIM Картичка Директно) GPS GPS МРАВКА Чип : Mediatek MT6625 Мапата за Складирање : Вграден Блиц или SD-Картичката Мапи Поддршка : i Go, Navitel,Tomtom, Sygic, Google онлајн мапа итн Мултимедијални 1080 P Видео Игра : Поддршка за USB : 3 X USB Порт Видео Формат : avi, mkv, mov, mp4, mpeg, mpg, rmvb, flv, H.0 (64-bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција : MT3562 Octa Core, ARMCortex-A53, 1.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 10-20 работни денови за испорака до повеќето од меѓународните градови.

Таа е поголема од информацијата

Специјални Функции:
CD Player,Bluetooth,Екран на Допир,ТВ,Мобилен Телефон,ДВД Плеер,MP3,CD-RW,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер
Инсталирајте Големина:
2 din
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,CD,WMA
Големина На Дисплеј:
>10
Бренд Име:
Ownice
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
боја:
Црна
Име На Модел:
1665P1
Објектот Големина:
44*28*16
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Резолуција:
1024 * 600
Компјутерската Меморија Големина:
2G
Објектот Тежина:
3.5kg
Од Моќ:
4 * 45W
Octa Core ПРОЦЕСОР:
MT3562 Octa Core, ARMCortex-A53, 1.3-1.6 GHz
Макс Надворешна Меморија:
64g
Оперативен Систем:
Андроид
Екранот:
10.1 инчен 2.5 D+IPS+Нано HD Капацитивни Пиксели
ROM:
32g
На OSD Јазици:
Хинди, Словенечки, Велшки, Хаити Creole, Српски, Шпански, Турски, Ru
Производи во категоријата