.

.

2018 Нова Мода Жените е Вистинско Јагне Крзно Поставата МИНИ Јакна Parkas Монголија Овчо Крзно Маскирани Грб Топло Outwear Зимски Дебели Parkas

2018 Нова Мода Жените е Вистинско Јагне Крзно Поставата МИНИ Јакна Parkas Монголија Овчо Крзно Маскирани Грб

DEN 13632.00
DEN 19199.52

Од стоката
Во магацинот


На лагер и крзно јака сите може да биде пренослив, Ако ви треба екстра надворешниот ,лагер или крзно јака,можете да ги видите на следниве да се купи.
Можете да ix m бои со себе
Ако имате потреба од боја но не се покажува во боја да изберете,можете да поставите цел, изберете "други боја",
и ме остави ssage во својата цел за бојата (погоре) број [ надворешниот ( )+лагер ( )+крзно јака( ) ]
На пример : следната црна јакна со карамел крзно треба да оставите порака [ надворешниот (3)+лагер(4 )+крзно јака(4) ]
Materail : 100% памук (изми)
100% вистински овци крзно linning(еден крзно)
100% реално монголија овчо крзно јака
Стил : мода
Боја на располагање : може да се меша бојата од себе
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL
големина S одговара за својата тежина за 50kg;
големина M одговара за вашиот weihgt за 55kg;
големина L одговара за својата тежина за 60kg;
големина XL одговара за вашиот weihgt за 65kg;
големина XXL одговара за својата тежина за 70kg.
ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме изберете големина внимателно ,Ако не се сигурни големина,
Можете да го напуштите вашиот мерење информации( тежина, висина,биста, половината, колковите )
кога ќе ставање на ред,дека ние може да ви помогне да се избере вистинската големина.
ви благодариме!!!
Модел информации : висина 175 см,биста 86 см,половината 60 см,хип 87 cm. носат големина M
D ue на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Тежина:
2kgs
Број На Модел На:
2036
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Декорација:
Собираат,Везови
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
XINOBWA
Маскирани:
Yes
Материјал:
Памук
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук
Производи во категоријата